ODBERNÉ MIESTA

Svoje objednávky si teraz môžete vyzdvihnúť na viacerých odberných miestach po celom Slovensku.

Vyzdvihnutie tovaru na partnerskom odbernom mieste platí výhradne pre objednávky bicyklov a elektrobicyklov. Pre objednávky lyží, cyklodielov, cyklodoplnkov a ostatného tovaru nie je možné využiť tento spôsob dopravy.

Zakúpený bicykel Vám odovzdá vyškolený personál partnerského cykloservisu. Bicykel bude kompletne zložený, skontrolovaný a s vykonaným predpredajným servisom.

Na zvolenom odbernom mieste má zákazník možnosť využiť službu garančnej prehliadky, t.j. kontrolu bicykla do 2 mesiacov od kúpy. Následné požiadavky na úpravy či servis, ktoré nespadajú do krytia garančnej prehliadky budú účtované podľa aktuálneho cenníka daného odberného miesta.

Partnerské odberné miesto nepreberá záruku za tovar, je však nápomocné pri posudzovaní a riešení prípadnej reklamácie. V prípade podania samotnej reklamácie je potrebné, aby sa zákazník obrátil priamo na kontakty KUBICASPORT

 

Vo vybraných mestách je v rámci tohto spôsobu dopravy možnosť využiť aj dovoz bicyklov našim zamestnancom (Bytča, Martin, Považská Bystrica, Žilina), kedy Vám kompletne zložený a nastavený bicykel dovezie náš kolega z tímu KUBICASPORT.