Kalkulačka Vypočítajte si predbežné splátky

Čiapka ORTOVOX 120 Tec Logo Beanie, Petrol Blue

Kód: 6702000002
Skladom na predajni i
Liptovský Mikuláš posledný 1 ks
Doprava Doručíme k Vám domov už 24.07.2024 (streda).

Kalkulačka Vypočítajte si predbežné splátky

Recenzie produktu: ORTOVOX 120 Tec Logo Beanie, Petrol Blue

Celkové hodnotenie:

Popis produktu

Veľmi ľahká a tenká čiapka na aktívny pohyb. Vyrobená z mixu Merino vlny a polyamidu, pletená špeciálnou technológiou CORESPUN.

Čiapka ORTOVOX 120 TEC LOGO BEANIE je vďaka špeciálnej technológii pletenia CORESPUN veľmi príjemná na dotyk, je extrémne ľahká, tenká, rýchloschnúca a elastická aj odolná zároveň. Obsahuje veľké množstvo Merino vlny, ktorá výborne reguluje teplotu, odvádza vlhkosť a má antibakteriálne účinky. Je ideálna na náročné fyzické aktivity v zime alebo v lete.

Parametre

  • Výrobca ORTOVOX
  • Určenie pánske/unisex
  • Veľkosť oblečenia UNI

VÝHODY PRODUKTU

Technológia CORESPUN
Čiapka ORTOVOX 120 TEC LOGO BEANIE je výnimočná tým, že je vyrobená z priadzí pletených špeciálnou technológiou CORESPUN od Švajčiarskej firmy Sudwolle Group. Táto technológia spočíva v pletení najjemnejších vlákien Merino vlny okolo polyamidového jadra, čím vzniká veľmi jemná a zároveň veľmi odolná priadza. Táto priadza spája stabilitu a odolnosť polyamidu s preverenými kvalitami Merino vlny.


Najkvalitnejšia Merino vlna
ORTOVOX používa iba tú najkvalitnejšiu Merino vlnu z Tasmánie. Merino vlna je materiál, ktorý časom degraduje iba zanedbateľne a svoje funkčné vlastnosti si zachováva po mnoho rokov. Merino vlna pochádza len z vybraných fariem, ktoré spĺňajú prísne štandardy ORTOVOX WOOL PROMISE (OWP).

  • ORTOVOX získava novú merino vlnu z certifikovaných ovčích fariem, ktoré dodržiavajú etické zásady zaobchádzania so zvieratami.      
  • Iba vlna od tasmánskych oviec vyhovuje svojou kvalitou náročným požiadavkám značky ORTOVOX.

Tieto farmy sú v rámci OWP pravidelne monitorované. Vlna samotná je 100 % ekologická, a preto je aj mimoriadne environmentálne udržateľná. Dokonalé pohodlie a pocit hebkosti poskytuje Merino vlna vďaka tenkým vláknam, z ktorých sú tvorené jemné vlnené priadze. Táto vlna navyše výborne reguluje teplotu a odvádza pot, takže sa budeš cítiť príjemne za akýchkoľvek podmienok. K tomu všetkému Merino vlna vďaka svojim antibakteriálnym účinkom neutralizuje pachy a je veľmi ľahké sa o ňu starať.

Naše prevádzky

KUBICASPORT | bicykle

areál KINEKUS, Rosinská cesta 13
Žilina 010 08
 

☛Zobraziť na mape

KUBICASPORT | elektrobicykle

Pri celulózke 47
Žilina 010 01
 

☛Zobraziť na mape

KUBICASPORT | Liptov

OC Retail Park
Kamenné pole 4704/11
Liptovský Mikuláš 031 01
 

☛Zobraziť na mape